Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Pracownicy

Wykaz nauczycieli i pracowników obsługi

 

Osuchowska Małgorzata Dyrektor szkoły
 Nazwisko i imię
nauczany przedmiot
Bartoszewicz Paulina nauczyciel wspomagający proces kształcenia w kl.2, zajęcia SI, EEG BioFeedBack
Biniek Ewa edukacja wczesnoszkolna kl.3, język angielski, zdw w kl. 2-3
Bizunowicz Anna basen
Boruk Bogusława edukacja wczesnoszkolna kl.1, rewalidacja
Hołobowska Agnieszka język polski w kl. 4, 8, zdw z języka polskiego w kl. 4-5, 8
Jakubowska Ewa edukacja przedszkolna -  grupa 5-6 latków
Jendrzejczak Małgorzata matematyka, zdw z matematyki w kl. 4-8, wychowawca w kl.5
Kamińska-Jarzębska Dorota biologia, przyroda, wychowanie do życia w rodzinie, chemia, zajęcia świetlicowe, wychowawca w kl. 6
Kielec-Philipse Ewa język niemiecki

Korzeniewska Magdalena

plastyka, biblioteka szkolna, wychowawca świetlicy

Kuklińska Karolina

edukacja przedszkolna - grupa 3-4 latków, terapia pedagogiczna

Łukaszewska Agnieszka nauczyciel wspomagający proces kształcenia w kl.7, rewalidacja, zajęcia TUS, logopedia 7-8
Miszczuk Lidia

historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie przedszkolne, wychowawca w kl.8

Mołodecki Grzegorz

technika, informatyka  w kl.4-6 i 8

Nowakowska Patrycja

język polski w kl. 5-7, zdw z języka polskiego w kl. 6-7, rewalidacja, pedagog specjalny

Płosaj-Jurek Inga pedagog szkolny, informatyka w kl.7, EEG BioFeedBack, pedagog specjalny, wychowawca w kl.7
Postrożna Julita język angielski, zdw z j.angielskiego w kl. 4-8
Psiuk Anna religia  w kl. 4-6 i w oddziałach przedszkolnych

Sitniczuk Wiesław

geografia, fizyka

Skalska Beata

 

religia w kl. 1-3,  w kl.7-8  i w oddziałach przedszkolnych

Słomińska Wioletta

muzyka, zajęcia świetlicowe

Sobczak Dorota edukacja wczesnoszkolna kl.2, terapia pedagogiczna

Trusz Joanna

logopedia, terapia pedagogiczna, zajęcia SI

Zielonka Maja

wychowanie fizyczne, basen, wychowawca w kl.4

 
Pracownicy administracji i obsługi

Alicja Kędzierska

główna księgowa

Marta Matejuk

kierownik gospodarczy

Małgorzata Tomaszewicz

robotnik do prac lekkich

Urszula Trachman

woźna

Iwona Pakuła

dozorca

Renata Banasiak

pomoc nauczyciela

Larysa Grzanka

pomoc nauczyciela

Dariusz Jeziorski

konserwator

 

 

Data dodania: 2018-04-30 10:34:23
Data edycji: 2022-09-04 21:28:53
Ilość wyświetleń: 3392
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej