Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Laleczki UNICEF

Laleczki UNICEF

Uszyj laleczkę  - zafunduj szczepienie.

Podczas kiermaszu świątecznego uczniowie, oprócz ozdób świątecznych sprzedawali również,
w ramach projektu UNICEF własnoręcznie wykonane laleczki. Trafiło do nas 18 przepięknych lalek – każda inna, pochodząca z innego kraju. Uczniowie włożyli w wykonanie lalek olbrzymią pracę i z tego miejsca pragnę serdecznie podziękować za zaangażowanie i udział w akcji. Dziękuję uczniom i ich Rodzicom, ale dziękuję także nauczycielom, zwłaszcza tym, którzy wzięli czynny udział w  akcji
i poświęcając cenny czas również wykonali takowe lalki. Ukłony w stronę Pań: Ewy Jakubowskiej, Pauliny Bartoszewicz, Dorota Kamińska-Jarzębska i Bogusławy Boruk. Wśród uczniów udział wzięli:

Jakub Jura

Aleksander Pacholski

Marysia i Marek Urbańscy

Zuzia Bacza

Lena Pawelec

Mateusz Pawłowski

Zosia Cioroch

Maja Matejuk

Maja Samsel

Kasia Hałas

Mateusz Pacholski

Natasza Kwiryng

Alicja Przeździecka

Klaudia Jakutowicz

Dochód ze sprzedaży lalek był szczytny – szczepienia dla dzieci, które tych szczepień potrzebują najbardziej, żyją w krajach, których dostęp do szczepień jest bardzo trudny, ale niezbędny niejednokrotnie do przeżycia. Zebrane pieniążki zostaną przekazane na konto fundacji UNICEF.

Zdjęcie najładniejszej lalki zostanie przesłane na ogólnopolski konkurs, w którym nagrodą główną jest koncert Majki Jeżowskiej w danej placówce. Czyja lalka zostanie wybrana? Dowiecie się podczas apelu podsumowującego I semestr.

Data dodania: 2018-12-29 11:20:03
Data edycji: 2019-01-17 22:01:34
Ilość wyświetleń: 1241
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej