Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Szlachetna paczka

Szlachetna paczka

Drogi Darczyńco,

dziękujemy, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!


Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To   mądra   pomoc   polegająca   na   nawiązaniu relacji z   drugim    człowiekiem, który   potrzebuje   uwagi

i zainteresowania. Dzięki Tobie i Twoim bliskim osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas.


Dziękujemy, że pomagasz osobom, którym zabrakło szczęścia.

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny Pani Dorota z rodziną i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego Twoja paczka dotarła do Rodziny.

 

Relacja z dostarczania paczek
Rodzina widząc samą ilość paczek, nie mogła uwierzyć w to co widzi. Na widok paczek zaczęli płakać. Nie mogli uwierzyć, że widzą tak dużą ilość paczek. Pani jak zobaczyła 24 paczki, które zajęły jej połowę mieszkania nie wiedziała co ma powiedzieć. Dziękowała serdecznie za wszelką pomoc. Dziewczynki otwierając paczki, bardzo się cieszyły z wszelakich kurtek i innych ciuchów. Przymierzały, skakały z radości i bardzo cieszyły się, że mają coś nowego i nie muszą chodzić w starych, zniszczonych ubraniach. Małżeństwo bardzo ucieszyło się z całej paczki, wspomnieli, że dzięki temu mogą zapisać dzieci na dodatkowe zajęcia bo będzie ich stać. Radość była ogromna, emocji bardzo dużo.

 

Słowo od Wolontariusza
Chciałam bardzo podziękować za owocną współpracę. W przygotowanych przez Państwa paczkach widać ogromne zaangażowanie i troskę o rodzinę, którą Państwo wybrali. Dziękuję za Wasze serca włożone w przygotowanie prezentów, zadbaliście o każdy szczegół (dobranie odpowiedniego rodzaju, rozmiaru i przepiękne opakowanie). Bardzo się cieszę, że wybrali Państwo rodzinę, którą się opiekowałam i cieszę się, że miałam okazję Państwa poznać i z Państwem współpracować - było mi bardzo miło. Życzę cudownych Świąt spędzonych z bliskimi oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Oraz owocnych wyników dzieci w szkole.

 

Dziękujemy, że towarzyszysz nam w niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Raporcie o Biedzie 2019, będzie tylko mniej.

Dobrze, że jesteś!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

 

My natomiast baaaardzo   dziękujemy    WSZYSTKIM   osobom   (uczniom,   rodzicom,   opiekunom,   nauczycielom

i innym), które zechciały wesprzeć akcję SZLACHETNEJ PACZKI - duży ukłon w kierunku p. Joanny Trusz, która była koordynatorem  całej akcji, zapakowała   wszystkie   podarunki, opakowała paczki  i zajęłą się ich transportem.

Data dodania: 2019-12-16 10:25:48
Data edycji: 2019-12-17 12:15:28
Ilość wyświetleń: 361
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej